Navigácia

Zoznam učiteľov

Foto Mgr. Ľubica Kohániová Kohániová Ľ Rozvrh
Riaditeľka
Foto Mgr. Viera Hrabková Hrabková V. Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
PaedDr. Pavol Krajňák Krajňák P. Rozvrh
Zástupca
 
 
Mgr. Veronika Baluchová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Ľudmila Baranová Učiteľka
 
 
PaedDr. Eva Bažantová Bažantová E. Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.E
 
 
Mgr. Danka Bulíková Bulik Vychovávateľka
 
 
Mgr. Zlata Búriová Búriová Z. Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.E
 
 
Mgr. Alica Čirčová Čirčová A. Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.D
 
 
Mgr. Zuzana Dubcová Dubcová Z. Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.D
 
 
Katarína Dugasová Dugasová K. Vychovávateľka
 
 
PaedDr. Igor Ďurech Ďurech I. Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Marcela Džadoňová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Adriana Gočová Gočová A. Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.B
 
 
PaedDr. Adriana Havrilayová Havrilay Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
 
 
Mgr. Mária Havrilová Havrilová M. Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.B
 
 
Mgr. Jana Hirková Hirková J. Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
 
 
Mgr. Terézia Hlavatá Asistenka učiteľa
 
 
Mgr. Gabriela Hrašková Hrašková G. Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
 
 
Mgr. Kamila Hulmanová Hulmanová K. Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
 
 
Mgr. Radomír Chalupa Chalupa R. Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Michaela Ilavská Ilavská M. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Beáta Ivanová Ivanová B. Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.C
Foto Mgr. Iveta Janeková I. Janeková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Viktória Janeková V. Janeková Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.C
 
 
Mgr. Martina Knuthová Knuthová M. Učiteľka
 
 
Mgr. Soňa Kostuňová Kostuňová S. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Eva Kozmová Kozmová E. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Dana Križáková Križáková D. Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
 
 
Mgr. Adela Krížová Krížová A. Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.E
 
 
Mgr. Monika Kropuchová Vychovávateľka
 
 
Etela Kubová Kubová E. Vychovávateľka
 
 
Mgr. Jana Kuchárová Kuchárová J. Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A
 
 
Mgr. Ján Kurej Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Kušniriková Kušniriková A. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Ľubomíra Kušnírová Kušnírová Ľ Vychovávateľka
 
 
Mgr. Martin Kyseľ Kyseľ M. Rozvrh
Triedny učiteľ: 8.C
 
 
Mgr. Magdaléna Kyseľová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Denisa Lutringová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Ján Macek Macek J. Rozvrh
Triedny učiteľ: 1.B
 
 
Mgr. Galina Malíčková Malíčková G. Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
 
 
Mgr. Viera Merkovská Merkovská V. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Mária Mihaličová Mihaličová M. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Ľudmila Miklošová Miklošová Ľ. Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.E
 
 
PaedDr. Ľubica Mokrišová Mokrišová Ľ. Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.D
 
 
Mgr. Iveta Molčanová Molčanová I. Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.D
 
 
PhDr. Juliana Nastišinová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.C
 
 
PaedDr. Mária Palková Palková M. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Petronela Pasternáková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Janka Pavlovská J. Pavlovská Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.D
 
 
Mgr. Daniela Petrušová Petrušová D. Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.B
 
 
Mgr. Emília Pištejová Pištejová E. Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.E
 
 
Mgr. Klaudia Piznerová Piznerová K. Vychovávateľka
 
 
Mgr. Mária Repková Repková M. Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.B
Foto Mgr. Danka Richterová Richterová D. Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.C
 
 
Ing. Marta Rovňáková Rovňáková M. Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.C
 
 
Mgr. Mária Rusnáčková Rusnáčková M. Učiteľka
 
 
Mgr. Nadežda Rusňáková Rusňáková N. Učiteľka
 
 
Mgr. Martin Sabolčin Sabolčin M. Rozvrh
Triedny učiteľ: 5.D
 
 
Mgr. Renáta Safková Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.A
 
 
Mgr. Marta Segľová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
 
 
Mgr. Emília Sokolová Učiteľka
 
 
Mgr. Katarína Sopková Sopková K. Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.D
 
 
RNDr. Klára Stašková Stašková K. Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Jana Striničová Striničová J. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Alžbeta Svatová Učiteľka
 
 
Mgr. Anna Svobodová Svobodová A. Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.B
 
 
Mgr. Júlia Šebejová Triedna učiteľka: 3.C
 
 
Mgr. Katarína Šillová Šillová K. Vychovávateľka
 
 
Mgr. Ľubica Španielová Španielová Ľ. Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.B
 
 
Mgr. Tatiana Šromová Šromová T. Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.C
 
 
Mgr. Ľudmila Tartaľová Tartaľová Ľ. Triedna učiteľka: 4.A
 
 
Mgr. Lenka Terezová Terezová L. Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.D
 
 
PhDr. Martina Tomková Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
 
 
Mgr. Slavomíra Vassová Vassová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.D
 
 
Ing. Miroslav Vataščín Vatascin Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Iveta Vršková Vršková I. Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.E
 
 
Mgr. Stella Zen Al Deenová Zen Asistenka učiteľa
 
 
Mgr. Jakub Žarnay Učiteľ

© aScAgenda 2018.0.1107 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 11.06.2018

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Československej armády 22, Prešov
    Základná škola, Československej armády 22,
    080 01 Prešov
  • Riaditeľka školy: Mgr. Ľubica Kohániová
    Tel: 051 / 748 09 30

    Zástupkyňa riad. školy ISCED 2: Mgr. Viera Hrabková
    Tel: 051 / 748 09 32

    Zástupca riad. školy ISCED 1: PaedDr. Pavol Krajňák
    Tel: 051 / 748 09 36


    Výchovná poradkyňa: Tel: 051/ 748 09 35

    Kancelária riaditeľky: Tel: 051 / 748 09 31

    Učtáreň: Tel: 051/ 748 09 33

    Školská jedáleň ČSA 1: Tel: 051 / 748 09 38
    Školská jedáleň ČSA 2: Tel: 051 / 748 09 39

Fotogaléria